اتوبار, مقالات

خدمات مناسب به مشتریان گرامی

خدمات مناسب به مشتریان گرامی

یکی از بزرگ‌ترین نگرانی عزیزان، حمل صحیح و حفظ سلامت کالا در زمان جا به جاییست. تصور کنید نو عروسی با شوق زیاد قصد انتقال جهیزیه خود را به منزل جدید و مشترک خود داشته باشد و یا جوانی با هزار زحمت، ست اداری و وسایل شرکت تازه تاسیس خود را تهیه و قصد چیدمان و شروع یک فعالیت جدی در زندگی کاری خود را دارد، سپس در زمان جا به جایی، شاهد آسیب‌دیدگی و صدمه به وسایل خود باشد.

حتما برخورد داشته‌اید که در خیلی از مواقع پس از اتمام جا به جایی، افراد اذعان ‌کنند که وسایلشان مفقود شده، در حین انتقال بسته بندی پاره و یا به زمین افتاده، علی رغم نشانه گذاری، وسایل شکستنی مورد آسیب واقع و یا با سهل انگاری جا به جا شده است. در طول مسیر و زمان حمل، وسایل بزرگ با هم برخورد داشته و یا به دیواره‌ها و ستون‌ها اصابت کرده‌اند و مواردی از این دست که همگی موجب نارضایتی شما و یا دوستانتان شده است.

شاید همه شرکت‌ها امکان ارائه خدمات حمل اسباب و اثاثیه را داشته باشند، اما یقیقا همه مجموعه‌ها قادر به ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده نیستند. کمک گرفتن از نیروهای توانمند و کاربلد در زمان جا به جایی، به معنای واقعی موجب آسودگی خیال مشتریان گرامی ‌می‌شود. شرکت باربری اتوبار تندر ایرانیان دارای مجرب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین کادر اجرایی و خدماتیست که جهت ارائه خدمات باربری در کنار عزیزان شهر تهران و هموطنان سراسر کشور است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *